​Одржан радни састанак представника регионалних и мјешовитих комора у Привредној комори Војводине

Делегација из Републике Српске присуствовала је радном састанку представника регионалних и мјешовитих комора у Новом Саду 15.11.2017. године

17.11.2017.

У оквиру манифестације „Дан добављача 2017“, у организацији Развојне агенције Војводине, представници Привредне коморе РС и Подручне привредне коморе Бијељина одржали су радни састанак са представницима Привредне коморе Војводине, привредних комора из региона, као и са представницима мјешовитих привредних комора у Србији.

Делегације поменутих привредних комора у Привредној комори Војводине дочекали су шеф кабинета председника ПКВ Маја Здравески и самостални стручни сарадник за међународну сарадњу ПКВ Милан Стојанов.

Састанку су присуствовали потпредсједник Привредне коморе Републике Спрске Михајло Видић, предсједник Подручне привредне коморе Бијељина Анто Гајић, предсједник Словачко-српске трговинске коморе Мирослав Кралик, генерални секретар Коморе италијанско - српских привредника Мирјана Којић, као и Милан Крстић и Стеван Ђурић из Њемачко-српске привредне коморе.

Том приликом, на састанку су размијењена искуства из досадашње успјешне међукоморске сарадње и инициран је низ приједлога за наредне заједничке активности.

• Članstvo u komori
  • Članstvo u komori