Семинар у организацији Удружења инжењера технологије Републике Српске у ППК Бијељина

Семинар у организацији Удружења инжењера технологије Републике Српске одржаће се 23. марта 2019. године (субота), са почетком у 13 часова у просторијама ППК Бијелјина.

18.03.2019.

Seminar u organizaciji Udruženja inženjera tehnologije Republike Srpske biće održan dana 23. marta 2019. godine (subota), sa početkom u 13 časova u prostorijama PPK Bijelјina, u ulici Stefana Dečanskog bb, 76 300 Bijelјina.

Teme seminara su slјedeće:

1. „Uticaj procesa prženja na senzorni i nutritivni kvalitet kafe“, predavač doc. dr Božana Odžaković, Tehnološki fakultet Banja Luka,

2. „Sistem akreditacije ispitnih laboratorija u BiH“, predavač doc. dr Goran Vučić, Tehnološki fakultet Banja Luka,

3. „Biološki tretman otpadnih voda“, predavač predstavnik preduzeća ''EM PLUS'' d.o.o. Doboj.

Prisutni će imati priliku da razmijene svoja znanja i stručna iskustva iz oblasti.

Molimo sve zainteresovane da potvrde svoje prisustvo na e-mail: info@tehnolozirs.org. Broj mjesta je ograničen.

POZIV