Подручна привредна комора Бијељина добитник признања ''Златна арена''

ППК Бијељина добила је признање ''Златна арена'' у знак дугогодишње сарадње са НТВ ''Арена''.

26.08.2019.

Подручна привредна комора Бијељина добитник је признања ''Златна арена'' у знак дугогодишње сарадње са НТВ ''Арена''.

Независна телевизија "Арена" из Бијељине обиљежила је 20 година успјешног рада током којих је од локалног израсла у републички медиј који сигналом покрива двије трећине Републике Српске.

Обиљежавање јубилеја била је и прилика за додјелу признања "Златна арена" у знак захвалности и поштовања према појединцима који су заслужни за афирмацију Незавине телевизије "Арена" протеклих 20 година.

Свечаности су присуствовали бројни медијски радници, привредници, те представници политичког и културног живота регије, као и представници Подручне привредне коморе Бијељина.

Независна телевизија “АРЕНА” која послује у оквиру “АСТРА медиа” д.о.о. модеран је електронски медиј који је већ двије деценије у врху популарности и гледаности – што потврђује и најновије истраживање Агенције “Мултимедиа” за РС и БиХ.

Годишње емитује 8.760 сати програма, од чега 6.380 сати властите продукције.

Признање су у име Подручне привредне коморе Бијељина примили предсједник ППК Бијељина Анто Гајић и потпредсједник Привредне коморе Републике Српске Михајло Видић.