Састанак Привредних комора Војводине и Републике Српске

У просторијама Подручне привредне коморе Бијељина одржан је радни састанак Привредних комора Војводине и Републике Српске.

24.09.2019.

У складу са раније потписаним споразумом о сарадњи, у петак 20. септембра одржан је радни састанак Привредних комора Војводине и Републике Српске.

На састанку су договорени наредни кораци у интензивирању заједничких активности које су предвиђене споразумом. Састанак је одржан у просторијама Подручне привредне коморе Бијељина.

Привредна комора Републике Српске изразила је захвалност Привредној комори Војводине на изузетној помоћи у реализацији овогодишњег 18. Међународног сајма пољопривреде ИНТЕРАГРО 2019.

Састанку су присуствовали предсједник Привредне коморе Војводине Бошко Вучуревић, предсједник Привредне коморе Републике Српске Борко Ђурић, потпредсједник Привредне коморе Републике Српске Михајло Видић, предсједник Подручне привредне коморе Бањалука Горан Рачић и предсједник Подручне привредне коморе Бијељина Анто Гајић.

• Članstvo u komori
  • Članstvo u komori