Prezentacija podsticaja za direktna ulaganja i podsticaja za razvoj malih i srednjih preduzeća i preduzetništva u petak u Bijeljini

Ministarstvo privrede i preduzetništva RS u saradnji sa Privrednom komorom Republike Srpske poziva privredna društva na prezentaciju koja će se održati u Bijeljini u petak, 01.09.2023. godine, u prostorijama Centra za kulturu Semberija sa početkom u 11 časova.

28.08.2023.

Ministarstvo privrede i preduzetništva RS u saradnji sa Privrednom komorom Republike Srpske poziva privredna društva na prezentaciju podsticaja za direktna ulaganja i podsticaja za razvoj malih i srednjih preduzeća i preduzetništva.

Prezentacija za dobojsko – bijeljinsku regiju će se održati u petak, 01.09.2023. godine, u prostorijama Centra za kulturu Semberija (Patrijarha Pavla 1, Bijeljina), sa početkom u 11,00 časova.

Izjave za medije su predviđene u 10.45 časova.

Pozivnicu možete preuzeti ovdje:

POZIVNICA 246.45KB