Javni poziv za pohađanje besplatne obuke za pisanje poslovnih planova i pripremu projektnih prijedloga za prijavu na javne pozive u poljoprivredno-prehrambenom sektoru

Poziv je otvoren od 03.04.2023. do 14.04.2023. godine.

31.03.2023.

Projekat EU4AGRI podržava organizaciju obuke o poslovnom planiranju koju će na području sjeveroistočne BIH organizovati firma „SOLVIA FME”.  Javni poziv je otvoren za sljedeće kategorije polaznika u sjeveroistočnoj RS/BIH:

-osobe koje već pružaju ili namjeravaju pružati usluge pripreme projektnih prijedloga i poslovnih planova u sektoru poljoprivrede i prehrambene industrije

-poljoprivredni proizvođači, prerađivači prehrambenih proizvoda i stanovništvo ruralnih područja koji žele da se obuče za samostalnu pripremu poslovnih planova.

Pohađanje obuke je besplatno za sve učesnike.

Obuka će trajati 60 radnih sati, raspoređenih u nekoliko nastavnih modula, a svim učesnicima će na kraju obuke biti uručeni sertifikati o uspješnom pohađanju obuke. Nakon završenog procesa prijave i odabira, prema unaprijed definisanim kriterijumima, biće odabrano 20 polaznika kojima će biti dostavljena pozivnica s dnevnim redom i ostalim  informacijama.

Obuke će se održavati u Centru za edukacije u Bijeljini.

Prijava se vrši putem elektronske pošte solviaedukacije@gmail.com ili putem telefona 065 181 373.

Javni poziv je otvoren od 03.04.2023 do 14.04.2023. godine.

Više detalja o samoj obuci i načinu prijave u dokumentu u prilogu: