Ministarstvo trgovine i turizma raspisalo je Javni poziv ugostiteljima i turističkim agencijama za učešće u postupku dodjele turističkih vaučera u Republici Srpskoj u 2022. godini.

27.06.2022.

Zahtjev za učešće na Javnom pozivu može se dostaviti Ministarstvu trgovine i turizma u periodu od 27.06.2022. godine do 15.10.2022. godine.

Sve dodatne informacije u vezi sa Javnim pozivom mogu se dobiti u Ministarstvu trgovine i turizma, svakim radnim danom od 08 do 15 časova, pozivom na broj telefona 051 338 738 ili upitom na adrese elektronske pošte m.vukic@mtt.vladars.net i m.popovic@vladars.net

Tekst Javnog poziva ugostiteljima i turističkim agencijama za učešće u postupku dodjele turističkih vaučera u Republici Srpskoj u 2022. godini možete preuzeti ovdje:

• Članstvo u komori
  • Članstvo u komori