Подручна привредна комора Бијељина добитник признања ''Златна арена''

ППК Бијељина добила је признање ''Златна арена'' у знак дугогодишње сарадње са НТВ ''Арена''

26.08.2019.

Područna privredna komora Bijeljina dobitnik je priznanja ''Zlatna arena'' u znak dugogodišnje saradnje sa NTV ''Arena''.

Nezavisna televizija "Arena" iz Bijeljine obilježila je 20 godina uspješnog rada tokom kojih je od lokalnog izrasla u republički medij koji signalom pokriva dvije trećine Republike Srpske.

Obilježavanje jubileja bila je i prilika za dodjelu priznanja "Zlatna arena" u znak zahvalnosti i poštovanja prema pojedincima koji su zaslužni za afirmaciju Nezavine televizije "Arena" proteklih 20 godina.

Svečanosti su prisustvovali brojni medijski radnici, privrednici, te predstavnici političkog i kulturnog života regije, kao i predstavnici Područne privredne komore Bijeljina.

Nezavisna televizija “ARENA” koja posluje u okviru “ASTRA media” d.o.o. moderan je elektronski medij koji je već dvije decenije u vrhu popularnosti i gledanosti – što potvrđuje i najnovije istraživanje Agencije “Multimedia” za RS i BiH.

Godišnje emituje 8.760 sati programa, od čega 6.380 sati vlastite produkcije.