Настављена вакцинација радника у организацији ПКРС и ППК Бијељина

У Зворнику су у организацији Привредне коморе Републике Српске и Подручне привредне коморе Бијељина вакцинисани радници ЈПШ "Шуме Републике Српске" из шумских газдинстава Братунац, Милићи и Сребреница.

13.10.2021.

Настављајући досадашњу одличну сарадњу са Хигијенско-епидемиолошком службом Дома здравља Зворник, јуче је у организацији Привредне коморе Републике Српске и Подручне привредне коморе Бијељина настављена вакцинација запослених у привреди.

Након вакцинације радника привредног друштва „Еуропетрол оил“, јуче су у Зворнику вакцинисани радници ЈПШ Шуме Републике Српске" из шумских газдинстава Братунац, Милићи и Сребреница.

Имајући у виду епидемиолошку ситуацију и неопходност вакцинације што већег броја запослених у привреди, али и становништва уопште, Привредна комора Републике Српске и Подручна привредна комора Бијељина ће наставити са вакцинацијом запослених у привредним друштвима, што је од кључне важности за несметано одвијање процеса рада.

До сада је у организацији Привредне коморе Републике Српске вакцинисано око 2.000 запослених у привреди.