Јавни позив за похађање бесплатне обуке за писање пословних планова и припрему пројектних приједлога за пријаву на јавне позиве у пољопривредно-прехрамбеном сектору

Позив је отворен од 03.04.2023. до 14.04.2023. године.

31.03.2023.

Пројекат EU4AGRI подржава организацију обуке о пословном планирању коју ће на подручју сјевероисточне БИХ организовати фирма „SOLVIA FME”.  Јавни позив је отворен за сљедеће категорије полазника у сјевероисточној РС/БИХ:

-особе које већ пружају или намјеравају пружати услуге припреме пројектних приједлога и пословних планова у сектору пољопривреде и прехрамбене индустрије

-пољопривредни произвођачи, прерађивачи прехрамбених производа и становништво руралних подручја који желе да се обуче за самосталну припрему пословних планова.

Похађање обуке је бесплатно за све учеснике.

Обука ће трајати 60 радних сати, распоређених у неколико наставних модула, а свим учесницима ће на крају обуке бити уручени сертификати о успјешном похађању обуке. Након завршеног процеса пријаве и одабира, према унапријед дефинисаним критеријумима, биће одабрано 20 полазника којима ће бити достављена позивница с дневним редом и осталим  информацијама.

Обуке ће се одржавати у Центру за едукације у Бијељини.

Пријава се врши путем електронске поште solviaedukacije@gmail.com или путем телефона 065 181 373.

Јавни позив је отворен од 03.04.2023 до 14.04.2023. године.

Више детаља о самој обуци и начину пријаве у документу у прилогу: